Sıkça Sorulan Sorular ve Cevapları

Soru: Merhaba Paket 2'yi aldığımızada kendi Wordpress sayfamızda kullanabilir miyiz?   Sorulma Tarihi: 21.11.2016 11:30
Diğer Kategorisindeki Tüm Soru ve Cevaplar İçin Tıklayınız.
Entegra Bilişim Cevabı: Paket 2 ile Entegra mevcut bir eticaret sitenize xml veya api ile entegre olabilmektedir. Eğer Tsoft, Projesoft, Ideasoft, Ticimax, Shopphp, Opencart alt yapılı bir eticaret sisteminiz var ise anlık olarak api ile, Diğer alt yapılarda bir eticaret sisteminiz var ise xml ile periyodik olarak ürün güncelleme yaptırıyoruz. Wordpress te de yine Entegra ürün havuzunda bulunan ürünleri örneğin 10 dakikada bir xml export ederek otomatik bir şekiilde sitenize gönderebilir. Anlık olarak ise n11 gittigidiyor hepsiburada sanalpazar eptt ve akakçe pazaryerlerinde güncelleyebiliriz. Ya da Wordpress sitenizeden Entegra'ya bir xml çıktısı verebilirseniz bu xml i her 10 dakikada bir Entegra'ya çekebilir ve değişiklikleri tüm diğer satış plaformlarına anlık olarak gönderebiliriz.

Soru: Merhaba, Gittigidiyor entegrasyonunda varyantlı ürünlerimizi listeleyebiliyormuyuz.   Sorulma Tarihi: 18.11.2016 16:34
Gittigidiyor Kategorisindeki Tüm Soru ve Cevaplar İçin Tıklayınız.
Entegra Bilişim Cevabı: Evet Entegra, gittigidiyor entegrasyonu ile ürünlerinizi seçenekli olarak sisteme girebilir ve tüm eticaret sitelerinizde ve Gittigidiyorda seçenekli olarak ürün yayınlayabilirsiniz. Fakat gittigidiyor her kategoride seçenekli ürün açmaya izin vermemektedir. Bu yüzden seçenekli ürün açmadan önce gittigidiyorun listeleme yapacağınız kategoride seçenekli ürüne izin verip vermediğini ve hangi seçenek tiplerine izin verdiğine dikkat etmeniz gerekiyor. Ayrıca gittigidiyor da ürün listelerken seçeneklere göre fiyat değiştirmeye gittigidiyor izin vermemektedir. Örneğin: Halı satıyorusunuz, halının 150x100 ve 300x150 olarak 2 farklı boy seçeneği var. Boy seçeneğine göre fiyat değişmesi gerekecektir. Entegra da ürünün seçeneklerine göre fiyat farkını yazarak N11 hepsiburada ve eticaret sitenizin entegrasyonun da ürünler seçenekli listelenecek, seçenek değiştiğinde fiyatta değişecektir. Fakat gittigidiyor böyle bir duruma izin vermediği için ürün gittigidiyora listelenememektedir. Bu durum için Entegra'ya yeni getirdiğimiz bir özellikle Entegra ürün formundan "Bu ürünün seçeneklerini gg de ayrı ürün olarak oluştur" özelliğini seçerek diğer platformlara tek ilan ve seçenekli listelenen ürünler Gittigidiyor entegrasyonunda tüm seçenekleri ayrı ürünler olarak oluşur ve listelenebilir. Böylece tek ürün kartında tüm platformlara seçenekli ürün yollayabilmiş olursunuz.

Detaylı Bilgi İçin Arayın